skip to Main Content

Beton sektörünün oluşturduğu çözümler, sektördeki tüm oyunculara işlev ve anlam kazandırıyor; günlük yaşam konforunun ve çalışma güvenliğinin simgesini oluşturuyorlar.

Ürün ve hizmetleri ile modern yaşamın aksaksız sürmesini sağlayan bu sektörün Türkiye’deki temsilcilerinin gelişmişlik düzeyi, hem Türkiye pazarında, hem ihracat pazarlarında sektörün global markaları ile rekabet edecek boyuta ulaşmış bulunuyor.[/blockquote]

Ülkemizin içinde bulunduğu coğrafyanın konusundaki tek ve en büyük organizasyonu olan Beton İstanbul fuarı; hazır beton, agrega ve inşaat sektörlerinde kullanılan tüm araç, makine, ekipman ve ham madde üreticilerini, bir kez daha kullanıcıları ile bir araya getiriyor.

Sektörün tüm ihtiyaç ve yeniliklerini toplu olarak inceleme ve alım yapabilmeye olanak sağlayan Beton İstanbul, hazır beton, agrega ve inşaat sektörlerindeki son teknolojik gelişmeleri yakından takip etme fırsatı sunuyor.

Türkiye, yaklaşık 80 milyon metreküp hazır beton üretimi ve üretici sayısı ile Avrupa’da en fazla hazır beton üreten ülke olarak birinci sırada. 300 milyon ton agrega üretimi ile de Avrupa sıralamasında üst basamaklarda yer alıyor. Ülkemiz, çimento üretiminde ise dünyanın sayılı ülkeleri arasında yer alıyor.

Bu fırsatı kaçırmayın!

Back To Top