skip to Main Content
[text_output]Değerli Katılımcımız,

19-21 Şubat 2015 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi / Yeşilköy’de düzenlenecek olan “BETON İSTANBUL 2015” fuarında, organizasyonun sizler adına sorunsuz ve verimli bir şekilde gerçekleşmesi için aşağıdaki hususlara hassasiyet göstermenizi önemle rica ederiz.

Bu konudaki işbirliği ve anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

Kalite Fuarcılık Ltd. Şti.

FUAR HAZIRLIK TAKVİMİ:

17-18  Şubat 09:00 – 24:00 Fuar Alanına Giriş ve Dekorasyon Uygulamaları
19-20-21 Şubat 10:00 – 18:30 Fuar
22 Şubat 09:00 – 16:00 Standların Boşaltılması

FUAR KATILIMCILAR İÇİN 09.30 DA AÇILACAKTIR.  FİRMA YETKİLİLERİNİN YAKA KARTLARINI TAKMALARI ZORUNLUDUR.

STANDART STANDLAR: Tüm stand malzemesi fuardan sonra hiçbir zarar görmeden iade edilmelidir. Fuar alanında ki zemin ve duvarlara, delme, kesme ve çakma gibi zarar verici işlemler yapılması yasaktır. Lütfen yanınızda stand malzemesine zarar vermeyecek yapıştırıcı ve tutucu malzeme olmasına dikkat ediniz.

Standlara ve Fuar alanına gelecek her türlü zarar katılımcıya aynen yansıtılacaktır.

ÖZEL DEKORASYONLU STANDLAR: Kapalı alanda müsaade edilmiş maksimum stand üst noktası 5.50 mt. dir.

Stand cephelerinden her birinde en çok 1/3 lük kısım aralıksız olarak kapatılabilir.

Yan duvarların arka yüzleri düzgün görünümlü olmalı ve yan standa zarar vermemelidir. Lütfen bu duvarların arka yüzlerine firma ismi ve firma logosu yapıştırmanın yasak olduğunu unutmayınız. Eğer yan duvarlar başka bir standa bitişik kalmıyor ve koridora bakıyorsa bu duvarlar üzerinde dekorasyon yapılabilir. Hiçbir stand kendisine ayrılmış olan mesafeyi aşarak yan standın alanına doğru genişleyemez.

Kalite Fuarcılık standart stand vermediği firmaların standlarına alın yazısı yazmakla yükümlü değildir. Stand sahibi ya da stand konstrüksiyonunu üstlenen firma standın üzerinde firma adının ve stand numarasının bulundurulmasından sorumludur.

Stand sahipleri ya da stant konstrüksiyonunu üstlenen firmalar halı ve görsellerini sabitlemek için kullanacakları çift taraflı bantların tamamını fuar sonunda sökmekle yükümlüdürler. Tabana ve duvarlara gelmiş herhangi bir zarar katılımcıya fatura edilecektir.

Özel Dekorasyon projeleri 19.OCAK.2015 tarihine kadar Kalite Fuarcılık’a onaylatılmalıdır. Onay almamış projelerin uygulanmasına izin verilmeyecektir. Onaylanmış proje dışında yapılmış uygulamalar gerekli görüldüğünde kaldırılacak ve yapılan masraflar katılımcıya fatura edilecektir.

GENEL BİLGİLER

ALAN UYGULAMALARI: Kolonlar, yangın çıkışları ve/veya elektrik, hava, su çıkış noktalarının bulunduğu yerlere denk gelen standlar bu noktalara tamamen bitiştirilemeyeceğinden, kablolar ve boruların ortada kalma ihtimalini göz önünde bulundurunuz.

ÖNEMLİ UYARI: Özellikle havalandırma menfezlerine denk gelen yüzeylerin kolon yüzeyinden en az 15 santimetre açıkta olmasına, menfezin kapanmamasına veya hava geçirgenliğini sağlayacak malzemeyle kaplanmasına dikkat ediniz.

ÜRÜNLER: Eğer standınızda hareket eden makinalar varsa, zeminin zarar gelmeyecek bir maddeyle kaplanmış olmasını sağlayınız.

Ürünler, fuar saatleri içinde fuar alanından çıkartılamaz ve içeri sokulamazlar.

YANGIN VE ACİL ÇIKIŞLAR: Yanıcı maddelerin fuar alanında kullanılması ve sergilenmesi kesinlikle yasaktır. Balon v.b. malzeme kullanmak isteyen stand sahipleri, ürünün herhangi bir yanıcı gaz içermediğine dair belgeyi Kalite Fuarcılık’ın onayına sunmak zorundadır ve sorumluluğu tamamen stand sahibine aittir.

Tüm stand sahipleri ve personel fuar alanının acil çıkışlarının nerede olduğunu bilmek zorundadırlar.

Yangın çıkışları ve yangın dolaplarının önü can güvenliği nedeniyle hiçbir şekilde kapatılamaz.

SES SEVİYESİ: Standlarda kullanılacak video, teyp, CD çalar v.b. aletlerin diğer standları rahatsız etmemesi için Kalite Fuarcılık sözlü bir uyarının ardından gürültünün kaynağını kesme hakkına sahiptir.

TANITIM MATERYALLERİ: Bu tip malzemelerin ancak sponsorluk kapsamında kullanılmasına izin verilmektedir. Fuar alanında tavandan aşağı doğru hiçbir materyal asılamaz, tabana hiçbir şey sabitlenemez.

YERLEŞİM SAATLERİ: Tüm standlar 18 Şubat Çarşamba günü saat 24:00’e kadar yerleşim işlemlerini tamamlamış olmalıdırlar. Bu yüzden, hazırlıkların zamanında tamamlandığına emin olmak için son gün çalışmaların başında bulunmanız tavsiye edilmektedir.

Koridor halılarının serilmeye başlanacağından ötürü, 18 Şubat saat 24:00’e kadar açılmamış parsiyeller salondan dışarı çıkartılırve ancak açılıştan sonra yeniden standa taşınabilirler ve bu taşıma ancak insan gücü ile yapılabilir.

Fuar 21 Şubat Cumartesi günü saat 18:30’da kapanırve bu saatten önce standların sökülmesine, toplanmasına ve boşaltılmasına izin verilmez.

Fuar salonu 22 Nisan 16:00’ya kadar tamamen boşaltılmış olmalıdır.

TEMİZLİK: Fuar hazırlıkları sırasında ve ziyaret saatleri içinde görevliler stand önlerindeki çöp ve atıkları toplayacaklardır. Stand içi temizlik katılımcının sorumluluğundadır.

GÜVENLİK: Fuarın açık olduğu saatlerde 6 adet ; gece ise 4 adet güvenlik görevlisi sürekli görev alacaktır.

İLK YARDIM: Tam donanımlı 1 adet ambulans, 1 adet hemşire ve 1 adet sağlık görevlisi fuar sırasında ve yükleme-boşaltma günlerinde 24 saat aralıksız hizmet vermektedir.

YAKA KARTLARI: 18 Şubat Çarşambagünü fuar alanı içinde bulunan Kalite Fuarcılık ofisinden temin edebilirsiniz.

FORKLİFT VE TAŞIMA HİZMETİ: Fuar alanlarındaki yükleme/boşaltma ve taşıma işleri sırasında maksimum güvenlikle çalışabilmek ve herhangi bir karışıklığa sebebiyet vermemek için GRUPTRANS A.Ş. tek yetkili taşımacı olarak belirlenmiştir. Fuar alanında herhangi bir problemle karşılaşmamak için lütfen GRUPTRANS A.Ş. ile irtibata geçiniz.

Tel:0 (212) 426 27 28
Yetkili Kişi: Ümit Yılmaz
E-posta: [email protected]

ÖZEL STAND DEKORASYONLARI: Fuar standlarınızda yapmak istediğiniz tüm özel tasarım ve uygulamalar için çözüm ortağımız olan DÜNYA DİZAYN FUARCILIK HİZM. A.Ş. firması ile irtibata geçebilirsiniz.

Tel: 0 (212) 290 33 33
Yetkili Kişi: Deniz Terzi
E-posta: [email protected]

HOST/HOSTES VE İKRAM HİZMETLERİ: Fuar sırasında ihtiyacınız olabilecek stand yardımcı elemanları, stand içi ikram hizmetleri, stand içi tüm görsel organizasyonlar için ZEN GROUP firması ile irtibata geçebilirsiniz.

Tel: 532 412 79 25
Yetkili Kişi: Başak Pehlivan
E-posta: [email protected][/text_output]

Back To Top